Çocuk Odası Süsleme 3'lü Setler

Bebeğinizin ve çocuklarınızın odasına şıklık katacak.Bebek Odası Dekorasyon Seti ile odanız özel bir hal alacak.Sarkıt lamba,saat ve çeşitli figürlerden oluşan yapışma süsler ile odanızı renklendirip çocuğunuz ile eğlenceli zamanlar geçirin.

Duvar Saatleri

Bebeğinizin ve çocuklarınızın odasına şıklık katacak Duvar Saatlerimiz ile odanız özel bir hal alacak.Duvar saatlerimiz akarlı sessiz mekanızmalıdır,üzerindeki baskı koruyucu ile desteklenmiştir,toz tutmaz,silinebilir.

Çocuk Sarkıt Lambalar

Çocuğunuzun karanlık odasını aydınlatırken,hayal dünyasına katkıda bulunun.Bebeğinizin oda dekorasyonu için alacağınız tavan lambalarını,kulplar,mobilya süslemeleri,saatler gibi ürünlerimiz ile zevkinize uygun takımlar oluşturabilirsiniz.

Bebek Çocuk Odası Süsleme Setleri

Bebeğinizin ve çocuklarınızın odasına şıklık katacak Bebek Odası Dekorasyon Seti ile odanız özel bir hal alacak,bebeğiniz ile daha mutlu zamanlar geçireceksiniz.
Süslemeleri ister mobilyanıza isterseniz duvarınıza uygulayabilirsiniz. Süslemeler, 2 mm malzeme üzerine baskı teknolojisi ile üretilmiştir + koruyucu ile desteklenmiştir,toz tutmaz silinebilir.Arkasında 3M çift taraflı bant vardır,istenilen yüzeye kolayca uygulanır,çıkardığınızda iz/kalıntı bırakmaz.