Ödeme Seçenekleri

 


Havale / EFT İle Ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi Havale/EFT yoluyla da yapabilirsiniz.

Havale/EFT için banka hesap bilgilerimize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 


Kredi Kartı İle Ödeme

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, Bebekkulp tarafından kayıt edilmemektedir.

Tüm Master Card , Visa Card ve American Express Card üyesi kredi kartlarınız alışverişinizde geçerlidir.Kredi kartı ile tek çekim yada taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

GarantiPay İle Ödeme

Sitemizde GarantiPay ile kart bilgilerinizi vermeden ödeme yapabilirsiniz.

 

Taksit Seçenekleri

Sitemizde Garanti Bankası + BONUS Kredi Kartları,Diğer Tüm Bankaların BONUS Kartı İle 2 -3 - 4 - 5 - 6 - 9 Taksit'e Kadar İşlem Yapabilirsiniz.

Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 2 taksitle satın alabilirsiniz.

Diğer Tüm Banka Kredi Kartlarına Tek Çekim İle İşlem Yapabilirsiniz.

 

GarantiPay Nedir?

Müşterilerimizin, Sanal Üye İşyerlerimizin internet siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapacakları alışverişler için, kart bilgilerini paylaşmadan, kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerine olanak sağlayan, BonusFlaş uygulamamıza entegre olarak çalışan ödeme servisidir.

BonusFlaş GarantiPay

GarantiPay ile Nasıl Ödeme Yapabilirim?

BonusFlaş uygulamasına sahip olmanız ve işlem esnasında uygulamaya iletilecek ödeme bildirimini onaylamanız yeterli olacaktır.

(GarantiPay Ödeme Servisi şu an için sadece BonusFlaş uygulaması ile kullanılabilmektedir.)

 


Müşteriyim, GarantiPay deneyimini yaşamak istiyorum, ne yapmalıyım?


App Store veya Google Play Store'dan BonusFlaş uygulamasını indirerek ödeme yapabilirsiniz.
GarantiPay ile nasıl ödeme yaparım?