Kargo Ücreti Ne Kadar?

 

Kargolarımız Türkiye'nin her iline YURTİÇİ kargo firması ile gönderilmektedir. 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Sepet tutarı 100 TL altında ise kargo bedeli 19,50 TL , 100 TL'den 200 TL' ye kadar 23 TL , 200 TL'den- 250 TL arası 25 TL'dir.

Teslimat Bilgileri

 

Havale ile yapılan ödemelerde ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Siparişim ne zaman gönderilecek?

 

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. bebekkulp sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir.Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

 

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

 

Yurtiçi Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Teslimatla İlgili Önemli Bilgiler

 

•Gönderilen koli/paketinizde herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen gönderiyi teslim almayın. Kargo bize geri dönecek ve gerekli işlem yapılacaktır.

 

•Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

 

•Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya

 

çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri

 

tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

 

•Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz.

 

•Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.

 

•İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.