Üyelik Şartları

Bebekkulp'a üye olmak ücretsizdir.Alışveriş yapmak ve üyelerin yararlandığı avantajlara sahip olmak için üye olabilirsiniz.

Üyelik kuralları

*Üye kayıt esnasında istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girmek zorundadır.Bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.

*Üye sitemiz tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve paralo bilgilerini başkasına kullandıramaz ve devredemez.Bilgilerin kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendisi taşır.

*Bebekkulp doğru ve/veya geçerli bilgi içermeyen hesapları devre dışı bırakma ve varsa alınan hizmetleri iptal etme hakkını saklı tutar.

*Bebekkulp, kullanıcıların www.bebekkulp.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

*Bebekkulp, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

*Bebekkulp 'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Bebekkulp.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bebekkulp'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

*Bebekkulp, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Bebekkulp.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Bebekkulp'un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri,Bebekkulp.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.